Peacepink

Worldwide Campaign to stop the Abuse and Torture of Mind Control/DEWs

Czym jest STOPZET?

Tworzymy stowarzyszenie osób pokrzywdzonych, na których stosuje się nowoczesne technologie, urządzenia kierujące energiami, technotroniczne, oraz Gang Stalking. Zjawiskiem zarządzają skryte, zorganizowane grupy przestępcze, przeszkolone z manipulowania umysłów ludzi, zamieszkujące najbliższe sąsiedztwo i nie tylko. Posiadają znamiona agentów tajnych operacji psychologicznych (PSY OPS). Ludzie Ci dążą do wcześniejszego odseparowania, a następnie niszczenia jednostek ludzkich, wykluczenia z życia publicznego, normalnego funkcjonowania. W trakcie śledzenia ofiary starają się podtrzymać „cel” w transie hipnotycznym, odbierając możliwość racjonalnej oceny sytuacji, czy też obiektywnego zastanowienia się. Przeprogramowują, modyfikują zachowanie, przypisują destruktywne nawyki, wady charakteru, skrajne emocje, nagonka z cichym społecznym przyzwoleniem. Pewne służby specjalne w Polsce wdrażały zaawansowany program nazywając go „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości”, w celu zmiany sposobu myślenia osoby poddanej tym działaniom.

W przeciwieństwie do większości ofiar tej technologii, jesteśmy świadomie pozbawiani wolności, swobody podejmowania decyzji i prywatności myśli przez osoby i podmioty prawne. Do tej pory nikt z osób pośredniczących w procederze nie przyznał się do stosowania technologii psychotronicznych, elektromagnetycznych, monitorowania oraz modyfikacji w sposób zdalny aktywność mózgu i układ nerwowy człowieka. Pozbawia się możliwości podejmowania samodzielnych decyzji, myślenia, wszystkie osoby mające z nami kontakt zachowują się nienaturalnie, widać z jaką łatwością podłączają i manipulują układem nerwowym żywych organizmów. Dzieje się t0 najczęściej podprogowo, ofiara ma myśleć że pomyślała, tymczasem ktoś werbalnie dyktuje pojawiające się w podświadomości myśli, wymuszające konkretne zachowanie.

Uważamy, że jest wiele tysięcy odseparowanych od siebie ofiar powoli uśmiercanych na terenie Polski, oraz miliony na świecie, najczęściej z bezpieczną dla procederu świadomością.

STOP zorganizowanym działaniom PsyOps, agentów manipulatorów,

STOP  elektronicznym torturom, Directed Energy Weapons,

STOP technologiom kontroli umysłu (RNM, V2K, EDOM, RHIC i inne),

STOP mikrotechnologiom potajemnie implantowanym,

STOP pulsowaniu mikrofalowemu ELF na częstotliwościach pracy ludzkiego układu nerwowego,

STOP jednostronnych, świadomie niezgodności z prawdą orzeczeń, diagnoz psychiatrycznych, osób wyraźnie udających bezstronność, gdy my mówimy „sprawdzam!” oni się zapętlają o leczeniu, psychotropach, należy przestać wysyłać do sędziów w swojej sprawie. Nie trzeba być świadomą ofiarą żeby to dostrzec.

STOP bierności rządu RP w uruchomieniu mechanizmu który ocaliłby życie wielu ofiar świadomych i tych w ciągłym uśpieniu, transie hipnotycznym, leczących silnymi dawkami psychotropów elektronicznie wywoływane objawy.

STOP zaślepieniu, degeneracji rozumu przez antyrozum, wyrażamy oczywisty sprzeciw torturom, eksterminacji Polaków na naszej ziemi na rzecz obcych interesów, które przejęły, kupiły posłusznych gojów, do walki z odradzającą się Wielką Polską, nowym pokoleniem obojętnym na psychomanipulacje rządzących. Nie pozwalamy na mordowanie przez sługusów przyszłości naszej Ojczyzny! Im jest wszystko jedno, nam zależy.

https://stopzet.wordpress.com/

STOP MIND CONTROL !!!

I POLSKA KONFERENCJA
29 marca 2015 r.

http://niezaleznatelewizja.pl/2015/03/3160/

Views: 763

Latest Activity

Lez commented on Sonar♦0's group Victimes Francophone De "Mind Control".
1 hour ago
AtlantiTeo posted a blog post

Convenzione Norimberga

<╔═════════════════════╗>>>>>>><║CODICE DI NORIMBERGA (1946) ║>>>>>>><╚═════════════════════╝>>>>>>>►1. Il consenso volontario del soggetto umano è assolutamente essenziale. Ciò significa che la persona in…See More
11 hours ago
AtlantiTeo posted videos
11 hours ago
Gary Munroe left a comment for AtlantiTeo
"https://spiritualbonyogamasters.tumblr.com/ this page will show ST-SCAN taken in the VA Hospital Washington DC same person same chip implant taken in 2017-2018-2019 in main lane China"
12 hours ago
Gary Munroe left a comment for AtlantiTeo
12 hours ago
targeted imae left a comment for Dawn Jordan
"hi i just joined peacepink. targeted individual from the uk"
21 hours ago
CLS posted a status
"FEMA camps. All planned out already."
yesterday
CLS posted a status
"Slave to the grind. Who would say this?? KKK Nazi"
yesterday

Badge

Loading…

© 2020   Created by Soleilmavis.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service