peacepink

Worldwide Campaign to stop the Abuse and Torture of Mind Control/DEWs

Czym jest STOPZET?

Tworzymy stowarzyszenie osób pokrzywdzonych, na których stosuje się nowoczesne technologie, urządzenia kierujące energiami, technotroniczne, oraz Gang Stalking. Zjawiskiem zarządzają skryte, zorganizowane grupy przestępcze, przeszkolone z manipulowania umysłów ludzi, zamieszkujące najbliższe sąsiedztwo i nie tylko. Posiadają znamiona agentów tajnych operacji psychologicznych (PSY OPS). Ludzie Ci dążą do wcześniejszego odseparowania, a następnie niszczenia jednostek ludzkich, wykluczenia z życia publicznego, normalnego funkcjonowania. W trakcie śledzenia ofiary starają się podtrzymać „cel” w transie hipnotycznym, odbierając możliwość racjonalnej oceny sytuacji, czy też obiektywnego zastanowienia się. Przeprogramowują, modyfikują zachowanie, przypisują destruktywne nawyki, wady charakteru, skrajne emocje, nagonka z cichym społecznym przyzwoleniem. Pewne służby specjalne w Polsce wdrażały zaawansowany program nazywając go „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości”, w celu zmiany sposobu myślenia osoby poddanej tym działaniom.

W przeciwieństwie do większości ofiar tej technologii, jesteśmy świadomie pozbawiani wolności, swobody podejmowania decyzji i prywatności myśli przez osoby i podmioty prawne. Do tej pory nikt z osób pośredniczących w procederze nie przyznał się do stosowania technologii psychotronicznych, elektromagnetycznych, monitorowania oraz modyfikacji w sposób zdalny aktywność mózgu i układ nerwowy człowieka. Pozbawia się możliwości podejmowania samodzielnych decyzji, myślenia, wszystkie osoby mające z nami kontakt zachowują się nienaturalnie, widać z jaką łatwością podłączają i manipulują układem nerwowym żywych organizmów. Dzieje się t0 najczęściej podprogowo, ofiara ma myśleć że pomyślała, tymczasem ktoś werbalnie dyktuje pojawiające się w podświadomości myśli, wymuszające konkretne zachowanie.

Uważamy, że jest wiele tysięcy odseparowanych od siebie ofiar powoli uśmiercanych na terenie Polski, oraz miliony na świecie, najczęściej z bezpieczną dla procederu świadomością.

STOP zorganizowanym działaniom PsyOps, agentów manipulatorów,

STOP  elektronicznym torturom, Directed Energy Weapons,

STOP technologiom kontroli umysłu (RNM, V2K, EDOM, RHIC i inne),

STOP mikrotechnologiom potajemnie implantowanym,

STOP pulsowaniu mikrofalowemu ELF na częstotliwościach pracy ludzkiego układu nerwowego,

STOP jednostronnych, świadomie niezgodności z prawdą orzeczeń, diagnoz psychiatrycznych, osób wyraźnie udających bezstronność, gdy my mówimy „sprawdzam!” oni się zapętlają o leczeniu, psychotropach, należy przestać wysyłać do sędziów w swojej sprawie. Nie trzeba być świadomą ofiarą żeby to dostrzec.

STOP bierności rządu RP w uruchomieniu mechanizmu który ocaliłby życie wielu ofiar świadomych i tych w ciągłym uśpieniu, transie hipnotycznym, leczących silnymi dawkami psychotropów elektronicznie wywoływane objawy.

STOP zaślepieniu, degeneracji rozumu przez antyrozum, wyrażamy oczywisty sprzeciw torturom, eksterminacji Polaków na naszej ziemi na rzecz obcych interesów, które przejęły, kupiły posłusznych gojów, do walki z odradzającą się Wielką Polską, nowym pokoleniem obojętnym na psychomanipulacje rządzących. Nie pozwalamy na mordowanie przez sługusów przyszłości naszej Ojczyzny! Im jest wszystko jedno, nam zależy.

https://stopzet.wordpress.com/

STOP MIND CONTROL !!!

I POLSKA KONFERENCJA
29 marca 2015 r.

http://niezaleznatelewizja.pl/2015/03/3160/

Views: 572

Latest Activity

Gretta Fahey posted a blog post

Question for targeted individuals?

Some targeted individuals are claiming that our computers and other digital media are being used by the neuro weapons operatives in order to input their data into our brains in order to slowly and gradually bio-robotize us over many years. Does anybody know if muscle manipulation was taking place in targeted individuals before we all had access to computers and other digital media??See More
5 hours ago
brian bovo commented on Richy Peel's photo
Thumbnail

Screenshot_20180320-131015

"Do a hard reset dont let it backup if allowed"
10 hours ago
Richy Peel posted a photo

Screenshot_20180320-131015

Found a dev folder at the root of my phone.
11 hours ago
Richy Peel posted a status
"If you play a different frequency load than the one in your head a while it breaks it xxx"
12 hours ago
Richy Peel replied to Richy Peel's discussion My own scientific research..
"Please keep this at top and forward ignore all else"
12 hours ago
CLS posted a status
"Its nano wire implanted onto your skull. Spread the message. They want to keep this a secret. http://mindcontroltorture.wordpress.com/"
16 hours ago
Alels replied to brian bovo's discussion Its your right shoulderblade area
"the device name cc308+ later I will check with other device. Device detect the same signals from mobile and wireless internet routers as well."
yesterday
brian bovo replied to brian bovo's discussion Its your right shoulderblade area
"In my searches ive detected reactions from my naval as well.  I remember 15 years ago it bleeding and scabbing."
yesterday

Badge

Loading…

© 2018   Created by Soleilmavis.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service